top of page

TESLİMAT KOŞULLARI

Sayın müşterimiz,


*urbanyakindoga.com dan satın aldığınız ürünler için tarafınıza teyit amaçlı bir e-posta gönderilecektir. 

Kimi ürünlerimizin kargolamaya uygun olmaması ve kargo şirketlerinde yaşanan aşırı yoğunluk nedeniyle yalnızca İstanbul Beşiktaş ilçesine ve kendi aracımızla teslimat yapmaktayız.


Teslimatınız alışverişinizi izleyen ilk çarşamba günü, 12.00-19.00 arası yapılacaktır.


Siparişlerinizde tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde sistemimizde kayıtlı üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak size haber verilecektir. 


Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda e-posta ile ürünün stoklara ilk gireceği tarih ve muadili olabilecek ürünler hakkında tarafınıza bilgi verilecektir.
Stok güncellemeleri otomatik olarak gerçekleşmesine rağmen urbanyakindoga.com üzerinden yapılan alışverişlerde farklı tüketicilerin aynı anda aynı ürünü satın alması söz konusu olabilir ve satın alınan bir ürün stoklarda tükenebilir. Ödemenin de internet üzerinden yapılmış olduğu bu tür hallerde ürünün temini için en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün yasal bekleme süresi vardır. Ürün bu süre içerisinde tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.


Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.


İADE KOŞULLARI

Müşterilerimiz, *www.urbanyakindoga.com dan kaynaklanan, eksik ürün gönderimi, hasarlı ürün gönderimi gibi sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde, 7 gün içerisinde, sipariş verdiği ürün veya ürünlerin iadesini talep etme hakkına sahiptir. Bu durumda isterseniz ürün yenisi ile değiştirilecek veya para iadesi yapılacaktır. 


7 gün içerisinde iade edilmeyen ürünler onaylanmış sayılacak ve iade kabul edilmeyecektir.
Ürünün kutusu, poşeti, ambalajı kayıp veya açık, deforme olduğu durumlarda ürün iade alınmamaktadır. 


Ürün iadelerinde faturanın da iadesi mutlaka gerekmektedir.


.
 

bottom of page